Otthon az erdőben - IKEA
2014. szeptember 17. szerda, 06:36

Kirándulás a Kiskunságban

 

Az előző tanévben második alkalommal nyerte el iskolánk az "Otthon az erdőben" projektre benyújtott pályázatát, amelyet a pályázat egyik kiírója, az IKEA közönségszavazata alapján egy különdíjjal jutalmazott. Miután a szavazók körében is a mi pályázatunk volt a legszimpatikusabb, diákjaink kapták a lehetőséget, hogy egy tanulmányi kiránduláson vehessenek részt. DSC 0399
Az előző tanévben második alkalommal nyerte el iskolánk az "Otthon az erdőben" projektre benyújtott pályázatát, amelyet a pályázat egyik kiírója, az IKEA közönségszavazata alapján egy különdíjjal jutalmazott. Miután a szavazók körében is a mi pályázatunk volt a legszimpatikusabb, diákjaink kapták a lehetőséget, hogy egy tanulmányi kiránduláson vehessenek részt.
bővebben
A programra azok a tanulók jöhettek, akik a tavalyi osztályprojektben a legszorgalmasabban dolgoztak.
Szeptember 26-án elsőként elutaztunk a Kunpeszér mellett létesített Rákosivipera-védelmi Központba, ahol a gyerekek képet kaphattak ennek a - csak hazánkban élő - kígyónak nem túl könnyű védelmi tevékenységéről. 
Ezt követően Kecskeméten, a Kiskunsági Nemzeti Park látogatóközpontjában bemutatták nekünk a nemzeti park különleges élőhelyeit, védett élőlényeit. A napot a Tisza partján fekvő, nagyrészt eredeti állapotában fennmaradt Tőserdő bejárásával zártuk. 
Élményekben, új információkban gazdag nap volt, melynek során a különböző osztályokból érkező diákok ismereteinek bővítésén túl közösségi gondolkodásuk is erősödött, új barátságok születtek.
 
DSC 0400
 
DSC 0429
 
DSC 0486
 
 

* * * * * * * * * * * * * *

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  Február 2020  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Dokumentumok

Galéria

Képek